Nabór na Forum Dramaturgiczne z Christine de Smedt

Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Hurtownią Ruchu zaprasza na Forum Dramaturgiczne, które poprowadzi Christine de Smedt, związaną z flamandzkim les  ballets C de la B. Podstawowym założeniem warsztatów jest pokazanie rozmaitych modeli i sposobów pracy dramaturgicznej w sztukach performatywnych. Warsztaty odbęda się w Hurtowni Ruchu w Krakowie w dniach 6-11 czerwca 2012, prowadzone będą w j. angielskim. Sześciodniowy cykl zajęć zamknie otwarty
okaz pracy. Warsztaty skierowane są do doświadczonych artystów działających w obszarze sztuk performatywnych, tj. taniec, teatr, performans, sztuki wizualne.

UWAGA! Nabór na Forum zakończony.

Więcej informacji  >>>kliknij<<<

Lekcje z tańca współczesnego: Technika wg Davida Zambrano

Zapraszamy do Hurtowni na lekcje Flying Low – techniki tańca współczesnego wymyślonej i rozwiniętej w ostatnich 25 latach przez znakomitego choreografa Davida Zambrano (Wenezuela/Holandia).

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Haduch – niezależna choreografka i tancerka, absolwentka School for New dance Development w Amsterdamie, reżyserowała spektakle i występowała w takich krajach jak Polska, Holandia, Szkocja, Hiszpania, Peru, Chile, Brazylia, Kostaryka. Małgorzata jako jedyna Polka uczestniczyła w projekcie Davida Zambrano znanym jako 50 Days Costa Rica, gdzie 50 artystów z całego świata studiowało przez 50 dni z Mistrzem Zambrano.

Lekcje w Hurtowni ruchu mają na celu zaznajomienie tancerzy z tą techniką.

Więcej informacji  >>>kliknij<<<