BARRE AU SOL DYNAMIC – znów w Hurtowni !

Hurtownia Ruchu ponownie zaprasza na
WARSZTATY Z BARRE AU SOL DYNAMIC
DYNAMICZNE ZAJĘCIA Z BARRE AU SOL („drążek na podłodze”)

7 i 8. grudnia 2013 godz. 12.00- 13.30

Prowadzenie: Renata Skobo
Miejsce:
Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9
Zapisy
odbywają się mailowo do dnia 15.11.2013 : studio@hurtowniaruchu.pl
Informacje o warsztatach
tel .692 131 496
Cena:
30 zł

Renata Skobo - tancerka, choreograf, instruktor tańca, urodzona w Serbii, mieszkająca w Polsce. Związana z zespołem „Art Color Ballet” w Krakowie. Od 2010 roku tworzy autorskie projekty taneczne, które są połączeniem tańca, teatru, pantomimy, wokalu… Działa w Polsce, Serbii i Francji.
Po dwóch latach spędzonych w Paryżu przy studiu tańca „Harmonic”, zaczęła specjalizować się w technice „barre au sol dynamic”. Miała przyjemność asystować tam znanej choreograf Irze Kodiche, która jest specjalistka w tej dziedzinie.

Barre au sol dynamic to tzw. „drążek na podłodze” – elementy ćwiczeń baletu klasycznego wykonywane na podłodze. Jest to technika rozciągająca, wzmacniająca, pobudzająca wszystkie mięśnie do pracy. Różni się od klasycznych lekcji „barre au sol” tym, ze zajęcia są bardzo dynamiczne. Jest to kombinacja jogi, tańca, ćwiczeń na kondycje, przy dynamicznej, energetycznej muzyce. „Barre au sol dynamic” traktowany jest jako technika wspomagająca i uzupełniająca dla profesjonalnych tancerzy, jednak polecana jest również tym, którzy nie się tancerzami na co dzień i chcą wzmocnić i uelastycznić swoje ciało oraz poprawić kondycje. Są to zajęcia bardzo energetyzujące. Polecamy!