ZAJĘCIA Z TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

STUDIO TAŃCA HURTOWNIA RUCHU ZAPRASZA W MARCU NA ZAJĘCIA Z TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Prowadzenie : Marta Pietruszka
Termin :
4.03.2015 – 25.03.2015
Środa godz. 20.30 – 22.00

Cena : 70 zł / ( 4 zajęcia)Opłata za kurs jest płatna na konto (przy zapisie):

konto:
Joanna Orłowska

46 1140 2017 0000 4102 1212 6035


informacje i zapisy:
studio@hurtowniaruchu.pl, tel. 692 131 496

Taniec współczesny

Zajęcia skierowane są do osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem współczesnym. Taniec współczesny wykorzystuje elementy takich technik tańca jak: modern dance, taniec nowoczesny, taniec jazzowy, klasyka.

Zajęcia z Martą Pietruszką charakteryzuje: praca ciała poza pionem, zawieszenia, wytracanie równowagi, polimetria ruchu, jakości ruchu (energia, czas, przestrzeń). Zajęcia składają się z 3 części : rozgrzewki, fraz ruchowych i rozciągania.

Taniec Współczesny otworzy Twoje ciało i doda mu elastyczności, siły i świadomości ruchuJ

Marta Pietruszka: tancerka, choreograf, pedagog.Od lat 80-tych związana z krakowskim środowiskiem tańca współczesnego. Współpracowała  m.in. z Teatrem Tańca Kontrast, Studiem Tańca EST, Teatrem 38, grupą muzyczną ATMAN, Gdańskim Teatrem Tańca, Śląskim Teatrem Tańca, Goethe Institut, Bunkrem Sztuki w Krakowie. W 1998 roku wraz z Olgą Marcinkiewicz założyła Teatr Gestu i Ruchu, gdzie przygotowywała spektakle solowe. Od 1994 roku do chwili obecnej jest nauczycielem tańca współczesnego w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, gdzie zainicjowała Scenę Tańca Współczesnego, której była opiekunem artystycznym od 2004 roku. Jako nauczyciel tańca współczesnego współpracowała również z Państwową Szkołą Baletową w Bytomiu, Instruktorskim Kursem Kwalifikacyjnym w NCK oraz Państwową Szkołą Teatralną w Krakowie. Prowadzi warsztaty tańca współczesnego i tańców żydowskich i ludowych na terenie całej Polski, jest stałym gościem festiwali teatralnych i tańca współczesnego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.